call
Соціальні мережі

На думку експертів Moja Firma, професійний ринок Європи потребує фахівців з України.

6 квітня Європарламент більшістю голосів прийняв резолюцію про надання Україні безвізового режиму. У польському бізнес-інкубаторі Moja Firma, який працює в IT-секторі, вважають, що нові умови сприятимуть розвитку ринку праці Польщі і залучать у країну професіоналів з України.

Згідно з положенням про безвізове відвідування країн Шенгенської угоди, після остаточного узгодження процедури українці отримають можливість до 90 діб кожні півроку перебувати на території 26 країн Євросоюзу, а також Ісландії, Швейцарії, Норвегії та Ліхтенштейну. Виняток становлять лише Великобританія та Ірландія: туди потрібна віза. Безвізовий в’їзд буде дозволений тільки особам з біометричними закордонними паспортами.

Особливо актуальний безвізовий режим для тих українських громадян, які збираються емігрувати до Польщі, знайти там роботу або просто подорожують. На думку експертів Moja Firma, сучасний професійний ринок Європи настільки сильно потребує фахівців з України, що польські роботодавці змушені підвищувати зарплати для того, щоб українці відмовлялися від вакансій в Німеччині і Франції.

Про це свідчить той факт, що у 2016 році частка експертних посад для іноземців в Польщі зросла на 43%. Високий попит підтверджують статистичні дані. Незважаючи на те, що минулого року на роботу в Польщу приїхали 1,3 млн іноземців, 33% польських компаній відчувають дефіцит співробітників, а 4 фірми з 10 готові наймати фахівців з України.

Значно покращилися умови еміграції і отримання ПМЖ для етнічних поляків. На думку уряду республіки, залучення українців з польським корінням позитивно вплине на демографічну ситуацію. В даний час влада замислюється над спрощенням процедури пошуку легального працевлаштування для українців.

Такий приплив робочої сили з України не означає, що українці забирають робочі місця у поляків. Українські громадяни затребувані там, де відчувається нестача місцевих фахівців, а це позитивно впливає на економіку.

Частка українців із загальної кількості іноземців, які отримали дозвіл на роботу в Польщі в 2016 році, склала 83%. Як вважають фахівці з HR в Польщі, вихідці зі Східної Європи більш старанні. У воєводствах минулого року 127,4 тисяч жителів інших країн отримали такі дозволи. Це на 93% більше, ніж у 2015 році.

Однак варто зауважити, що скасування візового режиму не означає, що українці зможуть працювати в ЄС без дозволів.

Чому ми?


Наша компанія здійснює підготовку повного пакету документі, що включає в себе запрошення, реєстрація на чергу, страхування, заповнення анкети, бронювання готелю, підготовка рахунок фактурів, руху коштів.

Звернувшись до нас ви маєте 100% гарантію по відкриттю візи.

Замовити:


Фото 1-ї стор закордоного паспорта
Фото Приписки з Українського паспорта

Написати до нас: