call
Соціальні мережі

Оформлення довгострокової національної віза до Польщі, Литви, Чехії, Греції

Національна віза призначена для працевлаштування.. Для отримання національна віза та запрошення до країни, вам потрібна національна віза, щоб отримати можливість влаштуватися закордоном. Для цього необхідно звернутися до Посольства в Україні або до Пункту прийому національних візових Анкет. Ви можете використовувати онлайн спосіб подачі документів до реєстрації національна віза, або призначити дату подачі подачі документів за допомогою кол-центру.

Для надбання національна робочої віза необхідно надати документи, які зазначені в офіційному переліку документів для реєстрації національна віза.

Перелік документів для реєстрації національна віза для працевлаштування.

  • Візова анкета з підписом заявника.
  • Кольорова фотографія 3,5 на 4,5;
  • Закордонний паспорт.
  • Оригінал, копія внутрішнього паспорту (перевірте ідентичність вказаних даних).
  • Копія Шенген, Національна віза за останні 3 та 5 років відповідно.
  • Зона покриття. Для національна віза франшиза не буде перевищувати 150 євро.
  • Страховий поліс;
  • Оригінал, копія квитанції про оплату страхового полісу.

Що таке воєводське запрошення до національна робочої віза?

Воєводське запрошення до національна віза є особливим дозволом на роботу. Воєводське запрошення надається у вигляді запрошення від воєводи (губернатора). Зазвичай, щоб отримати воєводське запрошення до національна віза, треба мати роботодавця, який подасть клопотання воєводі, а останній розглянувши клопотання вирішить надавати національна віза чи ні. Як показує практика воєводське запрошення є гарантією реєстрації національна робочої віза. Отож вимагайте від роботодавця письмового клопотання до реєстрацію воєводського запрошення. Воєводське запрошення – гарантія роботи закордоном.

Не забувайте про те, що неможливо замовити супровід отримання національна робочої віза при виявленні бажання останнього працювати менш ніж 180 діб протягом року.

До уваги заявників, які планують влаштуватися за національною візою, не ігноруйте можливість ознайомитись з Інформатором для працівників, який можна знайти на сайті.  Ми радимо користуватися запрошенням роботодавця, так як він може допомогти вам  отримати воєводське запрошення до працевлаштування у Польщі, Литві, Чехії, Греції.

Ми допомагаємо українцям супроводжуючи їх у надбанні дозволу для працевлаштування, закупи, культура, туристична, бізнес у Польщі, Литві, Чехії, Греції. Крім того слід пам’ятати, що найлегше отримати національна віза завдяки воєводське запрошення.

Чому ми?


Наша компанія здійснює підготовку повного пакету документі, що включає в себе запрошення, реєстрація на чергу, страхування, заповнення анкети, бронювання готелю, підготовка рахунок фактурів, руху коштів.

Звернувшись до нас ви маєте 100% гарантію по відкриттю візи.

Замовити:


Фото 1-ї стор закордоного паспорта
Фото Приписки з Українського паспорта

Написати до нас: