call
Соціальні мережі

Потрібні документи для оформлення віза за воєводське до працевлаштування.

Основні документи для реєстрації мультивізи за воєводське виклик для працевлаштування.

Візова анкета.

Повинна заповнюватись використовуючи латинські літери (для української, польської використовувати транслітерацію). Якщо візова анкета заповнюється неповнолітнім, треба додати підпис одного з батьків, а також опікуна.

Окремо додається одна кольорова фотографія розміру 3,5 на 4,5 мм, яка буде зроблена відповідно до вимог мультивізи . Зазвичай фотографи знають всі заявлені вимоги фото для мультивізи.

Вимоги до закордонного паспорту.

Закордонний паспорт для реєстрації мультивізи за воєводське виклик повинен залишатись дійсним мінімум 3 місяці з дня надання дозволу за воєводське виклик.

Крім цього, документ для мультивізи за воєводське виклик повинен мати мінімум 2 вільні сторінки, і його вік не повинен перевищувати ніж 10 років. При подачі закордонного паспорту для неповнолітньої дитини слід вписувати її до паспорту, і мати додаткові сторінки для штампів про надання дозвілу.

Якщо у вас є інші (дійсні) закордонні паспорти, їх треба буде додавати до анкети на надання туристична дозвіл. При вилученні старих документів, в національному паспорті повинна знаходитись спеціальна відмітка про це.

Крім цього до анкети на надання мультивізи треба додати заяву (знайти зразок можна на оф. сайті посольства) про наявність чи відсутність інших паспортів . Слід зауважити, що продовжені і пошкоджені паспорти не приймаються до розгляду до отримання мультивізи.

До анкети на реєстрації мультивізи треба додавати копію інформаційної сторінки Шенген мультивіза за останні 3 роки, і національна мультивіза за останні 5 років. Крім вищевказаного додаються копії усіх штампів в’їзду, виїзду по цим візам.

Національний паспорт громадянина його оригінал, копії всіх сторінок з відмітками. Будь-ласка прослідкуйте за ідентичністю даних у національному, закордонному паспорті. При невідповідності, змініть документ, для реєстрації дозволу на працевлаштування, отримання дозволу.

До анкети на реєстрації і дозвіл на працевлаштування   треба додавати оригінал страхового медичного полісу. Поліс повинен відповідати наступним вимогам:

Мати певну зону покриття (весь світ, Європа, Шенген), мінімальна сума покриття не менш ніж 30000 євро, а сума франшизи не буде перевищувати 150 євро.

Страховий поліс заповнюється виключно друкованим машинописом.

Крім вказаного вище усі данні повинні відповідати дійсності.

Якщо ви отримуєте дозвіл на візит до  реєструєте дозвіл на короткий термін, поліс повинен діяти на 15 днів довше, ніж діє мультивіза .

Страхувальник обов’язково повинен мати документи про повноліття. При страхуванні неповнолітніх осіб страхувальником буде числитись офіційний опікун. Поліс потрібно додавати з оригіналом і копіями квитанцій про оплату.

При реєстрації дозволу на працевлаштування у   потрібно представити посольству страховий поліс на всі 180 діб дії мультивіза за до відвідання.

Крім цього, для неповнолітніх додатково пред’являється оригінал, копії свідоцтва про народження, копії національних паспортів кожного з батьків. Дозвіл на проживання у країні, і документи щодо бронювання житла з вказанням інформації щодо подорожуючих разом осіб.

Додатково пред’являється дозвіл кожного з офіційних опікунів на подорож дитина (надається навіть якщо дитина подорожує разом з опікунами). Дозвіл повинен мани нотаріальне завірення.  Додатково приєднується копія закордонного паспорту, і діюча мультивіза.

При поданні анкети на реєстрацію  воєводське запрошення на неповнолітнього слід зауважити такий факт: якщо для надання дозволу неповнолітньому вписаний у закордонний паспорт одного з опікунів, його дозвіл не буде вимагатися. Слід зауважити, що всі документи, анкети на надання неповнолітньому національна мультивіза надає лише представник, до закордонного паспорту якого неповнолітня особа була вписана.

При наявності лише одного опікуна, останньому для отримання мультивізи потрібно додати документ про одноосібне опікунство.

Для негромадянина України, при бажанні отримати дозвіл за дозволом треба додати:

Довідку яка доведе легальність проживання на території України.

Виписка з банківського рахунку, що засвідчить наявність фінансових коштів для отримання мультивізи за дозволом для роботи.

Приватні підприємці надають останню податкову декларацію, або оригінал свідоцтва про реєстрацію ФОП.

Наймані робітники додають до всіх перелічених документів на дозвіл до Литва, Греція, Чехія додають довідку з місця роботи, в якій буде вказана посада, а також отримана зарплата за останнє півріччя, і рік прийому на роботу.

Для тих хто навчається додатковим документом буде довідка з навчального закладу.

Крім вищеописаного для реєстрації робочої мультивізидо Литва, Чехія, Греція додаються документи що будуть підтверджувати дозвіл на отримання воєводське віза.

Документи для працевлаштування за воєводське запрошення до Литва, Чехія, Греція.

При реєстрації дозволу за воєводське запрошення на працевлаштування до  на срок до півроку, треба написати відповідну заяву, що буде містити:

  • Інформацію про працевлаштування.
  • Дані заявника на надання візи за воєводське включають в себе основні паспортні дані.
  • Для реєстрації віз за воєводське запрошення треба вказати основну мету і діяльність вашого візиту.

Воєводське запрошення до реєстрації візи до  має видаватись і надрукуватись на фірмовому бланку.

Крім вказаного, люди, що вже працюють в  мають право на самостійне запрошування близьких родичів на  «відвідини». У разі дозволу, родичі отримають короткострокову  туристична мультивіза на проживання.

З метою працевлаштування за воєводське запрошення на віза.

Треба пред’явити оригінал, копію запрошення, і дозволу на працевлаштування у Польща. Воєводське запрошення  на території місця реєстрації роботодавця. Крім вказаного, воєводське запрошення до реєстрації національна мультивіза повинно містити наступну інформацію: дата видачі, контакти та адреса, контактні данні запрошеного до отримання національна віза за воєводське виклик , місце посада на роботі, заробітна плата, термін воєводське запрошення і національна віза, особистий підпис, печать представника Воєводського управління, що видав воєводське запрошення на отримання віза до працевлаштування.

На підставі отриманого воєводське виклик до реєстрації національна мультивіза для візиту національна віза може отримати лише людина вказана в воєводське виклик на реєстрацію національна віза. Якщо національна робочу мультивізу за воєводське запрошення потрібно отримати додатково близькому родичу, він має повне право просити дозволу на національна віза за воєводське запрошення в якості супроводжуючої особи.

Після подачі документів про реєстрацію національна віза за воєводське виклик до і  повного працевлаштування закордоном, особа, що має національна віза за воєводське запрошення, або за викликом роботодавця має повне право запрошувати своїх близьких родичів до себе в якості відвідувачів. В такому разі їм буде надаватись чи віза, чи національна віза за воєводське запрошенням.

Для реєстрації віза за воєводське виклик на навчання в ВНЗ  потрібно додавати відповідну довідку про зарахування до закордонного ВНЗ, а також повній графік навчання, документ про оплату контракту (за наявності останнього).

Слід пам’ятати, що видана національна, національна робочої, національна туристична віза за воєводське  дозвіл до  не гарантують перетину кордону для подальшого навчання, працевлаштування, за допомогою національна, національна, національна за воєводське виклик .

Остаточне рішення про перетин кордону за національна, національна , національною туристична віза за воєводське дозвіл віза до  приймають прикордонники обох сторін. Серед причин не допуску до перетину кордону за національна, національна, національною туристична віза за воєводське виклик є неадекватна поведінка на прикордонній смузі, а також невідповідність документів.

Чому ми?


Наша компанія здійснює підготовку повного пакету документі, що включає в себе запрошення, реєстрація на чергу, страхування, заповнення анкети, бронювання готелю, підготовка рахунок фактурів, руху коштів.

Звернувшись до нас ви маєте 100% гарантію по відкриттю візи.

Замовити:


Фото 1-ї стор закордоного паспорта
Фото Приписки з Українського паспорта

Написати до нас: