call
Соціальні мережі

Оформлення короткострокової  мультивізи для поїздок на закупи, культура, бізнес, туристична основні документи.

Перш за все необхідно представити до візового центру анкету зі вклеєною фотокарткою ЕС формату. Зазвичай фотографи, які працюють в ательє добре знають всі вимоги до оформлення Шенген бізнес мультивізи до Польща, Литва, Греція, Чехія. Також анкету  заповнювати на кожну неповнолітню дитину, що буде перетинати зону Шенген.

Крім того, щоб отримати бізнес чи візу на закупи, культура, бізнес, туристична в зону ЕС, треба пред’явити одну фотокартку розміру 3.5 на 4.5.

Також для заповнення анкети для отримання бізнес дозволу до Шенген необхідно пред’явити закордонний паспорт. Документ необхіден для доступу у зону ЕС, він повинен відповідати наступним вимогам:

  1. Повинен бути дійсним як мінімум 3 місяці після запланованої дати виїзду з зони ЕС.
  2. Паспорт повинен мати мінімум декілька вільних сторінок (для штампу зони Шенген), а також його вік не повинен перевищувати 10 років. А при необхідності перетну зони Шенген батьків з дітьми, повинно бути ще мінімум 2 сторінки для кожного неповнолітнього, що збирається перетинати зону ЄС разом із своїм опікуном.
  3. За наявності треба додати оригінали та копії інших закордонних паспортів. При минулі паспорти були здані чи вилучені, необхідно додати національний паспорт, або довідку про вилучення.

Крім того, за наявності інших паспортів треба написати відповідну заяву. Теж саме необхідно зробити при відсутності інших паспортів, зокрема Польщі, Литви, Греції, Чехії

Також треба пам’ятати, що продовжені паспорти не приймаються до розгляду на отримання дозволу на в’їзд у ЕС.

Також треба додати копію паспорту, усіх виданих раніше віз до Єврозони Шенген, а також національних віз до Польща, Литва, Греція, Чехія.

До анкети додається оригінал та копія всіх заповнених сторінок громадянського паспорту, крім того при зміні прізвища громадянський паспорт повинен бути змінений на протязі місяця, інакше заява на отримання мультивізи до Єврозони Шенген та Польща, Литва, Греція, Чехія просто не буде прийнята.

Для можливості отримати дозвіл для відвідування культура заходів на території Польща, Литва, Греція, Чехія потрібно впевнитись в тому, що дані в закордонному та національному паспорті співпадають.

Вимоги до страхового медичного полісу для реєстрації бізнес дозволу Єврозони Шенген та відвідування Польща, Литва, Греція, Чехія.

Треба вирішити Єврозону покриття культура чи дозвіл на закупи, культура, туристична у зоні Шенген. Сума покриття не повинна бути менше ніж 30 000 євро, а франшиза не повинна перевищувати 150 євро.

Страховий поліс для реєстрації бізнес-візи до Єврозони Шенген обов’язково повинен бути заповнений машинописом. Обов’язково перевірити правильність заповнених даних, так як від цього залежить можливість реєстрації Шенген. Кріт того, при короткотривалому візиті для закупи, культура, бізнес, туристична або відвідання культура заходу, медичний поліс повинен діяти мінімум на 2 тижні довше, ніж термін перебування на території Польща, Литва, Греція, Чехія.

Отримання дозволу на закупи, культура, бізнес, туристична в Польща, Литва, Греція, Чехія.

Для того, щоб здійснювати закупи, культура, бізнес, туристична на території Польща, Литва, Греція, Чехія потрібно отримати спеціалізовану візу для закупи. Закупи, культура, бізнес, туристична закордоном є одним із основних способів заробітку, для тих, хто не має можливості отримати довгострокову бізнес дозвіл до Шенген. Крім того, закупи, культура, бізнес, туристична дозволяють привозити товар, якого ще не має в країні, завдяки чому закупи стають все більш і більш популярними. Найпопулярнішими закупи є миючі засоби та предмети особистої гігієни. Також, отримання бізнес мультивіза для закупи є досить простим кроком, так як достатньо отримати дозвіл на перебування в Єврозоні Шенген, де закупи є одним з основним способів заробітку. Закупи є можливістю не тільки закупити товар, а й відвідати культура місця Польща, Литва, Греція, Чехія. Крім того, закупи є своєрідним аналогом бізнес. Закупи допомагати приватним підприємцям в реалізації свого бізнес. Закупи також розвивають ринок кожної з країн, також культура заходи допомагають розвинути культура життя в кожній з країн.

Реєстрація бізнес віза для закупи, культура, бізнес, туристична на території Польща, Литва, Греція, Чехія.

Зазвичай закупи, культура, бізнес, туристична закордоном виконуються виключно для власних цілей, однак можливість отримати дозвіл на закупи в межах бізнес віза. Бізнес для Шенгену дозволяє вільно робити закупи, культура, бізнес, туристична на території Польща, Литва, Греція, Чехія.

Реєстрація мультивізи для відвідування культурних заходів на території Польщі, Литви, Греції, Чехії.

Крім того, кожен має право отримати короткострокову візу до Єврозони Шенген для відвідування культурних заходів у Польща, Литва, Греція, Чехія, До поняття культурних заходів відносять: екскурсії, концертні програми, різноманітні виступи. Культурні програми необхідні для духовного збагачення людства.

Спеціальний дозвіл для відвідання культурних заходів реєструється за спрощеною схемою. Для отримання дозволу на відвідування культурних заходів у Польща, Литва, Греція, Чехія. треба представити візовому центру. Після перевірки даних, візовий центр дає дозвіл на відвідання культурних заходів. Крім культурних заходів, дозвіл на відвідування культурних заходів дозволяє відвідувати різноманітні події. Наприклад: під час ЄВРО 2012 більшість глядачів отримували короткострокові візи для культура заходів,  що дозволяло відвідувати матчі. Дозвіл на відвідування культурних заходів зручна для тих, кому потрібно відвідати Польща, Литва, Греція, Чехія на декілька днів. Таким людям ідеально підходить віза для відвідування культурних заходів.

Реєстрація неповнолітніх осіб до отримання культурної бізнес, чи дозволу до закупів до Польща, Литва, Греція, Чехія.

Для реєстрації неповнолітніх до отримання культура чи бізнес дозвіл потрібно пред’явити до візового агентства  оригінал, та копію свідоцтва про народження, копії громадянських паспортів батьків чи опікунів, мету відвідування для визначення типу короткострокової дозволу (бізнес, культура, закупи, туристична).

Для бізнес-мультивіза потрібно пред’явити запрошення на працевлаштування, або контакт бізнес партнера, який запрошує вас на зустріч.

Для оформлення дозволу до закупи потрібні звичайні документи.

Для оформлення культура візи пред’явити квитки на подію, або інший доказ відвідування культурної події.

Крім того, для відвідування неповнолітнім туристична зони Шенген потрібно додати дозвіл від опікунів на перетин кордону. В заяві повинна бути інформація про країну перебування, а також вказаний термін перебування в туристична зоні Шенген.

Все це необхідно для відвідування туристична зони Шенген.

Туристична, культура мультивіза.

Туристична, культура мультивіза дозволяє відвідати дуже багато туристична місць країн Європи. Туристична, культура мультивіза робиться майже так само, як і будь-яка інша, але потрібно культурна мультивіза існує для доступу кожного до туристична, культура спадщина країн Європи. Мандруйте світом завдяки культурна мультивіза.

За наявності лише одного опікуна, треба вказати документи про одноосібне опікунство.

Також, обов’язковим для зони Шенген є наявність фінансових зав’язків в Україні. Потрібно вказати довідку з місця роботи, виписку по рахунку за останнє півріччя. Крім того, потрібна довідка про зберігання робочого місця на період перебування у зоні Шенген.

Для інших випадків потрібні відповідні довідки для перебування в зоні Шенген. Так для перебування в Єврозоні Шенген для ФОП потрібно пред’явити довідку про повну оплату податків, для пенсіонерів  – пенсійне свідоцтво.

Крім того, для всіх перебуваючих в Єврозоні Шенген потрібно додати довідку про те, де ви будете проживати на території зони Шенген.

Чому ми?


Наша компанія здійснює підготовку повного пакету документі, що включає в себе запрошення, реєстрація на чергу, страхування, заповнення анкети, бронювання готелю, підготовка рахунок фактурів, руху коштів.

Звернувшись до нас ви маєте 100% гарантію по відкриттю візи.

Замовити:


Фото 1-ї стор закордоного паспорта
Фото Приписки з Українського паспорта

Написати до нас: