call
Соціальні мережі

Про нас

€urovisainUA – інформаційно – консультаційна компанія, яка займається візовою підтримкою та допомогою у працевлаштуванні.

Наша місія – надати Вам якісні послуги у відкритті національних та Шенген віз до таких країн Європи: Польща, Чехія, Словаччина, Греція, Литва та допомагаємо із працевлаштуванням у Польщі, Чехії, Литві, Німеччині.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте індивідуальний підхід у вирішенні Вашого питання у найкоротший термін та за найбільш принятними цінами.

Наші переваги: 1. Супровід клієнтів 2. Термін відкриття Шенген візи 3-15 днів 3. Термін відкриття національної візи 15-25 днів 4. Вартість відкриття Шенген віз нижча у порівнянні із конкурентами 5. Вартість відкриття національної візи нижча у порівнянні із конкурентами 6. Вартість вакансії нижча у порівнянні із конкурентами 7. Ми створили оптимальні умови для наших клієнтів, що дозволить суттєво скороти терміни відкриття візи та знайти найкращу вакансію Вас. 8. Наші партнери знаходяться в Польщі, всі наші запрошення є зареєстровані в єдиній базі Польщі.

Як ми працюємо? 1. Запропонуємо Вам зустріч у зручному місці та у будь-який зручний (для Вас) час. 2. Уважно вникнемо у те,  що Вам необхідно. 3. Запропонуємо декілька варіантів вирішення Вашої проблеми. 4. Відразу відправим Ваші документи на опрацювання. 5. Підберем зручну для Вас дату для подачі доменів. 6. При необхідності будемо супроводжувати Вас у візовому центрі. 7. Підберем вакансію із найкращими умовами для Вас. 8. При необхідності будемо супроводжувати до місця праці.

Наші принципи: Пунктуальність – дотримуємось раніше обговорених термінів. Відповідальність – якісно підходимо до вирішення Ваших проблем. Індивідуальність – запропонуємо лише те, що найкраще підходить для Вас.

Подолавши довгий шлях ми продовжуємо рухатись тільки вперед на зустріч до наших клієнтів і будемо створювати нові напрямки роботи: заключати прямі договорів із закордонними фірмами та організаціями, організовувати навчання у ВНЗ та коледжах закордоном.

Якщо у Вас є додаткові питання звертайтесь за телефоном 067 343 86 34 або виберіть послуги які необхідні Вам

Написати до нас: