call
Соціальні мережі

Ласкаво просимо до MetLife в Україні!

kYIV PANORAMA

В Україні Компанія веде свою діяльність з 2002 року.

Акціонером – власником пакета акцій, що перевищує 10 відсотків голосуючих акцій, а саме: 8 233 866 акцій (99,9988% голосуючих акцій) ПрАТ «МетЛайф» є Швейцарська компанія MetLife Global Holding Company II LLC (МетЛайф Глобал Холдінг Компані II ГмбХ), яка входить до складу глобальної холдингової корпорації MetLife (США). Компанія American Life Insurance Company (США) залишається опосередкованим акціонером ПрАТ «МетЛайф».

MetLife пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасного випадку та критичних захворювань, страхування позичальників, а також корпоративне страхування.

Станом на кінець 3 кварталу 2017 року було застраховано понад 612 000 клієнтів.

За 15 років роботи в Україні виплати ПрАТ «МетЛайф» перевищили 212 млн. гривень, з яких майже 81 млн. грн. — виплати з дожиття до закінчення терміну дії договору страхування життя (станом на кінець I кварталу 2017 року).

ПрАТ «МетЛайф» є членом Ліги Страхових Організацій УкраїниУкраїнської федерації УбезпеченняАмериканської Торгівельної палати та Європейської Бізнес Асоціації.

За даними щорічного рейтингового видання «Insurance Top» – ПрАТ «МетЛайф» займає перше місце на ринку страхування життя  за такими показниками: кількість договорів страхування життя та застрахованих осіб, найбільші активи, найбільший статутний капітал, найбільший обсяг зібраних страхових премій за накопичувальними договорами страхування життя.

Про міцність позицій і високу якість послуг ПрАТ «МетЛайф» свідчать також численні рейтинги провідних профільних та ділових видань: протягом 2014 – 2017 років компанія неодноразово підтверджувала статус лідера страхування життя в Україні (згідно з рейтингами профільного видання в сфері страхування “Insurance Top”, “Української народної премії”, ділових видань “Бізнес”, “Особистий рахунок”, Міжнародного фестивалю-конкурсу “Вибір року”).

Програми страхування для моєї сім’ї

Кожна людина має свої унікальні потреби – саме тому наші послуги такі різноманітні. Ми пропонуємо програми страхування життя, за допомогою яких можна створити фінансовий резерв для виходу на пенсію, фінансово захистити родину у разі нешасного випадку, важкої хвороби та інших непередбачуваних обставин. Наші фінансові консультанти мають великий досвід роботи з клієнтами та допоможуть підібрати найоптимальніший для Вас пакет страхових програм. Зайдіть […]

Програми страхування для мене

Кожна людина має свої унікальні потреби – саме тому наші послуги такі різноманітні. Ми пропонуємо програми страхування життя, за допомогою яких можна створити фінансовий резерв для виходу на пенсію, фінансово захистити родину у разі нешасного випадку, важкої хвороби та інших непередбачуваних обставин. Наші фінансові консультанти мають великий досвід роботи з клієнтами та допоможуть підібрати найоптимальніший для Вас пакет страхових програм. Фінансова […]

Написати до нас: