call
Соціальні мережі

Якщо Ви бажаєте перебувати в Шенген зоні країн Польща, Греція, Чехія, Латвія, Німеччина, Іспанія, Португалія, Франція і інших держав протягом короткого періоду (менше ніж 90 на 180) по бізнесу або з метою робити закупи чи культура, Вам необхідно подавати документи на короткострокову Шенгенську віза.

Віза дає можливість перебувати іноземцю Польща, Греція, Чехія, Литва, Німеччина, Іспанія, Португалія, Франція та/чи Шенгенських кранах* (90 на 180). Якщо Ви маєте намір перебувати у Польщі протягом довшого періоду (більше, ніж 90 на 180), то Вам необхідно подавати документи на довгострокову віза для закупи, бізнес, культура відвідання будь-якого заходу.

* Шенгенські країни: Австрія (A/AT), Бельгія (BE), Чехія (CZ), Данія (DK), Естонія (EE), Фінляндія (FIN), Франція (FR), Німеччина (D/DE), Греція (GR), Угорщина (HU), Ісландія (IS), Іспанія (Е), Італія (IT), Латвія (LV), Литва (LT), Ліхтенштейн (LI) Люксембург (LU), Мальта (MT), Нідерланди (NL), Норвегія (NO), Польща (PL), Португалія (PT), Словаччина (SK), Словенія (SI), Швеція (S/SE), Швейцарія (CH).

Важливі повідомлення

ПІБ у внутрішньому, закордонному паспортах, супроводжуючих документах заявників повинні бути ідентичні.
Окремий пакет документів (відповідно до списку необхідних документів для певного типу візи) повинен бути наданий кожним членом групи на отримання Шенген віза.
Для дітей, які вписані до батьків, також заповнювати окрему анкету Шенген віза.
Шенген віза для неповнолітніх заявників віком до 16 років може запитуватись до паспорту одного із батьків. Заявникам, яким виповнилося 16 років, мають – власний проїзний документ або паспорт.
Для осіб до 21 року, подають документи на віза , необхідно нотаріально посвідчену розписку від батьків про те, що вони знаходяться на їхньому повному фінансовому утриманні разом з витягом по банківському рахунку. .
Підрахунок терміну  на території, що належать до зони Шенген.

Максимальний термін громадян третіх держав становить 90 / 180-д.

Під час підрахунку тривалості перебування на території Шенген зона (Польща, Греція, Чехія, Литва, Німеччина, Іспанія, Португалія, Франція та/чи інших Шенгенських країнах )  членських держав не враховуються періоди, надані на підставі дозволу або довгострокового дозволу.

У Болгарії, Хорватії, Ірландії, Румунії, на Кіпрі, Об’єднаному Королівстві не будуть братися до уваги, вони не є членами Шенген зона. Таким чином, короткотермінові перебування, які не є членами ЄС, але входять до Шенген зона – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії і Швейцарії, будуть братися до уваги під час перевірки принципу 90/180 .

Для того, щоб підрахувати кількість використаних днів, а також перевірити принцип дії правила 90 / 180, будь ласка, скористайтеся т.зв. Шенген калькулятором, який доступний на сайті Єврокомісії

Зауважте, калькулятор є лише допоміжним інструментом і не надає права на перебування протягом періоду, виникає в результаті підрахунку.

Чому ми?


Наша компанія здійснює підготовку повного пакету документі, що включає в себе запрошення, реєстрація на чергу, страхування, заповнення анкети, бронювання готелю, підготовка рахунок фактурів, руху коштів.

Звернувшись до нас ви маєте 100% гарантію по відкриттю візи.

Замовити:


Фото 1-ї стор закордоного паспорта
Фото Приписки з Українського паспорта

Написати до нас: